Web Tasarım ve Yazılım
Web tasarım belirli bir amaç için belli prensipler rehberliğinde, fikirlerin bir araya getirilmesi, estetik olarak düzenlenmesi ve uygulama süreci ile tamamlanan çalışmaların tamamıdır.

Web tasarım içeriğiyle beraber, internet tarayıcıları yardımıyla elektronik bir ortamda kullanıcılara sunulur.Projelerimizde belirli bir düzen içerisinde çalışmalarımızı tamamlarız.Bu aşamada ana hedefimiz; dengeli, tutarlı ve bir bütünlük içerisinde aranan bilgilere, web sayfası ziyaretçilerin hızlı ve akıcı bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktır.

Tasarım içerisinde renklerin dünyası bizim için çok önemlidir. Amaca ve müşteriye göre logolarına, ürün veya hizmetlerine uygun renk seçimlerimizi yaparız.
Detaya Git
SEO Hizmeti
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), web sayfanızın arama sonuçlarında ilk sıralarda gelmesini sağlar.SEO hizmeti bu amaç doğrultusunda yapılan bütün çalışmaları kapsayan hizmetler demektir.

Doğru şekilde yapılan arama motoru optimizasyonu sonucu; web sayfanız, dolayısı ile firmanıza ait ürün veya hizmetleriniz, rakiplerinizin ürün veya hizmetlerine göre daha fazla görünür ve erişilebilir olacaktır.

SEO çalışması sitenizin ziyaretçi trafiğinin yükselmesi adına yapılan en prestijli ve katma değeri en yüksek yöntemdir. Arama motoru optimizasyonu ile maliyeti düşük aynı zamanda etkili sonuçlar alabileceğiniz dijital pazarlama kampanyası yapmış olursunuz.
Detaya Git
Google Reklamları
Google reklamları dijital alanda akla gelen en büyük pazarlama yöntemlerinden bir tanesidir. Google reklamları google tarafından sunulan, tıklama başına (PPC) maliyetle çalışan, çevrimiçi reklam çeşitlerinin genel adıdır.

Bu reklam türünde google tarafından arama ağı reklamları, görüntülü reklam ağı, video reklamları ve uygulama reklamları hizmeti verilmektedir.

Bu reklam türleri potansiyel müşterilerinize hızlı şekilde ulaşmanızı, reklam içeriğini istediğiniz gibi yönetmenizi ve düşük maliyetlerle etkili bir şekilde müşteri kitlelerine ulaşmanızı sağlamaktadır.
Detaya Git
Sosyal Medya Pazarlaması
Sosyal medya pazarlaması özellikle akıllı telefonların yaygın şekilde kullanılmaya başlanması sonrası önemli bir pazarlama platformu haline gelmiştir. Bu kanal en fazla gelişen dijital pazarlama ayağı olmaya başlamış; markanın daha fazla bilinir olmasını sağlamak ve müşterilerle daha fazla etkileşime girmek adına firmalar bu alana ciddi yatırımlar yapmaya başlamışlardır.

Sosyal medya çalışmalarında başarılı bir içerik ile yapılan pazarlama daha fazla dönüşüm sağlar ve arama motoru optimizasyonu açısından da kritik bir öneme sahiptir. Dijital dünyaya atılan ilk adım web sayfasını yeniden tasarlamaktır.
Detaya Git